BÜ, İstanbul Yükseköğretim Fuarına Katıldı

Bozok Üniversitesi, Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında İstanbul’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı.
Yayınlanma tarihi: 30 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 15:18

Bozok Üniversitesi, Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında İstanbul’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim fuarına öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 

İstanbul Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara Bozok Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Öğrenci işleri Daire Başkanı Orhan Karaca ve üniversite tanıtım temsilcileri katıldı. 

18 devlet üniversitesi ile birlikte toplam 54 üniversite ve 6 eğitim kurumunun, 40 yakın öğrenci kulüplerinin tanıtım standlarının yer aldığı fuarı, 180’den fazla liseden 18 bine yakın öğrenci ziyaret etti. Üniversite tanıtım temsilcileri tarafından öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere üniversite fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları, kontenjanlar, sosyal ve fiziki imkânlar hakkında bilgi verilerek üniversitenin tanıtım materyalleri dağıtıldı. 

Fuar kapsamında düzenlenen seminerler ile "Sınav Kaygısı, Stres ve Motivasyon", "Günümüz ve Geleceğin Parlayan Meslekleri", "Hedefe Odaklanmak ve Kariyer Planlama", "Üniversite ve Sonrası", "Yükseköğrenimde Deneyimsel ve İnteraktif Öğrenme" konularında öğrencilere bilgi verildi.

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Gayretli ve dernek üyeleri üniversite standını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: bozok üniversitesi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki