BÜ, İlahiyat Fakültesinde Devir Teslim

Bozok Üniversitesi, Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi Dekanlığı görevine Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Yılmaz atandı.
Yayınlanma tarihi: 25 Haziran 2015, Perşembe günü, saat: 07:18

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in uhdesinde bulunan İlahiyat Fakültesi Dekanlığı görevi, düzenlenen devir teslim töreni ile Prof. Dr. Ömer Yılmaz’a teslim edildi. 

İlahiyat Fakültesi Dekanlık binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine ilişkin açıklama yapan Rektör Karacabey: “Prof. Dr. Ömer Yılmaz hocamız alanında yetişmiş uzun yıllar bu alanda hizmet görmüş bir arkadaşımız. Uhdemde olan Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi Dekanlığı görevini kendilerine teslim ediyorum. Fakültemiz ve şehrimiz için faydalı işler yapacağı konusunda inancımız tam. Hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

İlahiyat Fakültesi Dekanlığı görevini Rektör Karacabey'den teslim alan Prof. Dr. Ömer Yılmaz yaptığı konuşmada, İlahiyat Fakültesi koltuğuna oturmanın sorumluluğu ve bilincinde olduğunu vurgulayarak,  akademisyen ve idari personel ile birlik ve beraberlik içinde İlahiyat Fakültesini bulunduğu yerden daha ileriye götürmek için çalışacaklarının altını çizdi. İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Yılmaz konuşmasının sonunda “Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’in destekleri ile “Üniversitemizi geliştirmek adına elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki