BÜ, Eskişehir Yükseköğrenim Fuarına Katıldı

Bozok Üniversitesi, Eskişehir Anemon Otel’de 'Educaturk Yüksek Öğretim Günleri' kapsamında düzenlenen eğitim fuarına katıldı.
Yayınlanma tarihi: 10 Kasım 2015, Salı günü, saat: 09:12

Eskişehir Anemon Otel'de düzenlenen üniversite ve meslek seçimlerine yönelik son sınıfta öğrenim gören lise öğrencileri ve Üniversite tanıtım temsilcilerinin biraraya geldiği fuarda yükseköğrenim, kariyer ve meslek tercihlerine ilişkin eğitim seminerleri düzenlendi.

16 vakıf, 5 devlet üniversitesinin yer aldığı Eğitim Fuarı'nda, Bozok Üniversitesi standını ziyaret eden öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere üniversite tanıtım temsilcileri tarafından üniversitenin sunduğu eğitim olanakları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, barınma, beslenme, burs, ulaşım imkanları ve Yozgat hakkında bilgi verildi. 

Eskişehir’de 64 lisede  YGS ve LYS sınavlarına hazırlanan son sınıf lise öğrencilerine sınav stresi, etkin zaman kullanımı, başarı sıralaması, puan sıralamaları, bölüm ve meslek seçimi, yeni açılan bölüm ve programlar hakkında genel bilgilere verilerek öğrencilerin soruları yanıtlandı.

Etiketler: bozok üniversitesi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki