BÜ, 'Educaturk Yüksek Öğretim Günleri'ne Katıldı

Bozok Üniversitesi, Kayseri Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri”ne katıldı.
Yayınlanma tarihi: 02 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 11:45

Bozok Üniversitesi, Kayseri Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri”ne katıldı. Geleceğe yönelik önemli bir adım atmadan önce bilinçli bir karar vermek için pek çok seçenek içinden doğru olanı belirlemek üzere öğrenci ve veliler fuara yoğun ilgi gösterdi.

25 vakıf, 6 devlet üniversitesinin yer aldığı Eğitim Fuarı'nda, Bozok Üniversitesi standını ziyaret eden öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere üniversite hakkında tanıtıcı bilgiler verildi. Standı ziyaret eden öğrencilere üniversitenin tüm eğitim birimlerinin yanı sıra şehrin ve üniversitenin sosyal, sportif ve kültürel olanakları detaylı şekilde tanıtıldı.

Her seviyeden eğitim ve kariyer imkânlarını arayan öğrenciler etkinlik boyunca eğitim uzmanlarının verdiği seminerler ile geleceğin meslekleri, kariyer belirleme, sınav stresi, YGS ve LYS’ye hazırlanma taktikleri konularında bilgilendirilirken, Bozok Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Karaca’da fuara katılan öğrencilere meslek seçimi konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Etiketler: bozok üniversitesi  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki