Bu dersler öğretiyor

Özel Ergin Eğitim Kurumları yaptığı eğitim, sosyal ,sportif ve kültürel faaliyetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 21 Mart 2015, Cumartesi günü, saat: 13:10

Yozgat'ta eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Özel Ergin Eğitim Kurumları yaptığı eğitim, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Müdür Yardımcısı ve Fen Bilgisi Öğretmeni Abdullah Uğraş Koyuncu "Amacımız yaptığımız etkinlik ve çalışmalar ile öğrencilerimize fen bilgisi dersini sevdirmek. Fen bilgisi dersinin ne kadar zevkli, eğlenceli ve kolay bir ders olduğunu göstermek. Duydum unuttum,Gördüm hatırladım, Yaptım öğrendim düsturunu kendimize hedef olarak koyduk. Derslerimizi sürekli laboratuvarda işliyoruz. Dersi deneyler, geziler, sergiler ve farklı etkinlikler ile daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Her ay yaptığımız farklı çalışmalar ile öğrencilerimizin motivasyonunu üst seviyede tutuyoruz. Bu çalışmamızda 7. Sınıf Maddenin yapısı ve özellikleri ünitesinde elementlerin  kimliğini, sembollerini ve kimyasal özelliklerini tişört üzerine baskı yaparak okulda öğrencilerimizin 1 hafta  boyu giymelerini sağladık. Öğrencilerimiz ve aileleri yaptığımız çalışmadan çok memnun kaldı.’ dedi.

Okul Müdürü Oğuz Köker konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Eğitim spor sanatsal ve kültürel her alanda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 1.TEOG da 2 öğrencimiz Türkiye birinci oldu. Basketbol, güreş, badminton müsabakalarında Yozgat 1'incisi olduk. Her alanda Yozgat’ı temsil etmeye devam edeceğiz .Emeği geçen bütün öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Her alanda Yozgat için Türkiye ile yarışıyoruz." diye ifade etti.

Etiketler: özel   ergin   kolej   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki