BÜ, Açıköğretim Öğrencilerine Danışmanlık Hizmeti Verecek

Bozok Üniversitesi, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak 'Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri' verecek.
Yayınlanma tarihi: 16 Ekim 2015, Cuma günü, saat: 14:00

Yozgat Bozok Üniversitesi, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak 'Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri' verecek. 

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi binasında 07 Kasım 2015 tarihinden itibaren her hafta Cumartesi günleri ders yapılacağı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Dersler milli bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından gerekli görülerek ilan edilebilecek resmi tatiller dışında kesintisiz olarak sürdürülecektir. Akademik danışmanlık dersleri için ücret alınmamaktadır. Dersleri takip etmek isteyen öğrencilerin sadece Açıköğretim Fakültesi öğrenci kimliğini ibraz etmeleri yeterlidir. Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde edeceklerdir."

Etiketler: bozok üniversitesi   açık   öğretim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki