'Bozoktan Yeşeren Umutlar' Devam Ediyor

Eğitime yönelik faaliyetler kapsamında çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak ve okulların kütüphaneleri desteklemek amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Bozoktan Yeşeren Umutlar' Projesi düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 12 Ocak 2016, Salı günü, saat: 16:59

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü, öğrencilerde okuma alışkanlığı kazandırmak ve öğrencileri geleceğe hazırlamak amacıyla okullarda 2 bin kitap dağıttı. Yozgat Gazi Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen kitap dağıtımına İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Milli eğitim Müdürü Saim Kuş emniyet personeli katıldı.

Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar projeden bahsederek "Bozok´tan Yeşeren Umutlar" isimli projemiz kapsamında okullara kitap dağıtımlarımız devam ediyor. Okumanın çok önemli olduğu bilinciyle çıkılmış olan bu yolda öğrencilerimizin kütüphanelerine kitaplar hediye ediyor ve zenginleştiriyoruz." dedi.

Desteklerinden dolayı İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar’a teşekkür eden Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, “Buradaki hedef bir taraftan kütüphaneleri zenginleştirirken diğer taraftan yavrularımızın kitap okuma alışkanlığı kazandırmak . Bu vesile ile gerek sınavlarda gerekse bilgi kültür artırımı noktasında ciddi anlamada katkı sağlayacağını düşünüyorum. Sadece bu projenin okullar ve sınıflarda değil ailelere kadar yayılmasını evlerde de bu alışkanlığın devam etmesi noktasında çalışmalarımız devam edecek. Desteklerinden dolayı Emniyet Müdürümüz ve personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki