Bozokspor'dan Başkan Açıkel'e Ziyaret

Yozgat Bozokspor Hentbol takımı, Sarıkaya ilçesinde gerçekleştirdikleri kamp esnasında Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’ i makamında ziyaret ettiler.
Yayınlanma tarihi: 14 Mart 2015, Cumartesi günü, saat: 00:20

Hentbol 2. Ligini şampiyon olarak tamamlayan Yozgat Bozokspor hentbol takımı 21 – 23 Mart tarihlerinde Ankara’da oynayacağı 1. Lige yükselme play off mücadeleleri öncesinde Sarıkaya ilçesinde 4 günlük kampa girdi. 

Kulüp Başkanı Kürşat Kadifekale yapmış olduğu açıklamada öncelikle, Tarihi Roma Hamamını ve kaplıcaları çok beğendiklerini dile getirerek, kendilerinin Sarıkaya ilçesinde kamp yapmalarını sağlayan aynı zamanda kendileriyle de bir zamanlar hentbol oynamış olan Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’ e spora ve sporcuya verdikleri değer ve desteklerden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ise yapmış olduğu açıklamada Yozgat Bozokspor Hentbol takımının ilçemizde kamp yapmasından ve kendilerini makamında ziyaret etmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Kendisinin de bir zamanlar Hentbol sporuyla uğraştığını belirten Başkan Açıkel 2. Ligi şampiyon olarak Yozgat Bozokspor’ un göğsümüzü kabarttığını söyledi. Her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduğunu söyleyen Başkan Açıkel ilçemizin şifalı sularının da etkisiyle Yozgat Bozokspor’ un kamplarının verimli geçerek play off mücadeleleri sonrası kendilerini 1. Ligde görmeyi dilediklerini söyledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki