Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin yeni temsilcilerinden Yozgat Bozokspor, kadrosuna üç oyuncu daha dahil etmek üzere kolları sıvadı. 

Kulüp Başkanı Cenker Doğan, teknik heyetin vermiş olduğu rapor doğrultusunda temalara başladıklarını belirterek, sol kanat, pivot ve kaleci arayışlarının sonuna geldiklerini, son görüşmeleri yaptıktan sonra prensip anlaşmasına vardıkları üç oyuncuyla mukavele imzalayacaklarını söyledi. Doğan, ‘’Sol kanatta eksiğimiz var, burasını takviye edeceğiz. Kaleci arayışımız uzun süredir devam ediyordu. Pivotta ise Çağrı’nın sakatlığı var, devam ediyor. Ona natif bir oyuncu ile prensip anlaşmasına vardık. İsimleri, resmi sözleşme imzaladıktan sonra açıklayacağız’’ dedi.

Yozgat Bozokspor Başkanı Cenker Doğan, takımda sakatlığı devam eden Çağrı’nın düz koşulara başlayıp, ağılık çalıştığını bildirdi. Doğan, ‘’Çarşamba günü tekrar sağlık kontrolünden geçirilecek, en kısa sürede sahalara dönebilmesi için gerekeni yapıyoruz. Bu arada Barış ve Recep’in de sakatlıkları var. Her iki oyuncunun da hafta sonuna kadar sağlıklarına kavuşması için doktor kontrolünde antrenmanlara başladılar’’ diye konuştu.