Bozok Üniversitesi'nde pkk Provokasyonu

Bozok Üniversitesi, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi'nde pkk yandaşlarının provokasyonu geri tepti.
Yayınlanma tarihi: 11 Mart 2015, Çarşamba günü, saat: 09:52

Bozok Üniversitesi, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi'nde pkk yandaşlarının olay çıkartmak amacıyla başlatmaya çalıştığı provokasyon girişimleri ters tepti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Cumhuriyet Meydanında yapamadıklarını, Bozok Üniversitesi'nde tekrardan denemeye çalışan, terör örgütü yandaşlarının kışkırtmaları, Ülkücü gençlerin sağ duyusu sayesinde büyümedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan öğrenciler " Yaşanan olaylarda kesinlikle hiç bir kürt kardeşimize, kürt olduğu için tek bir laf dahi denmemiştir. Yanlız ve yalnızca vatan haini bölücü grupla, terör örgütüne destek veren grupla girilen münakaşa olmuştur. Bölücülerin, terör örgütü yandaşlarının ifade ettiği gibi bir rehin alma olayı da olmamıştır. Polis eşliğinde çıkarak fakülteyi terk ettiler. Bozok Üniversitesi Ülkücüleri münakaşa da hiç bir kışkırtmaya gelmemiştir. Üniversite rektörü, genel sekreteri, il emniyet müdürü ve okulumuz güvenlik şefleri dahilinde fakültenin içine bayrağımızı asıp istiklal marşımızı okuyup dağıldık. Bölücü grupların olayları lanse ettiği gibi hiç bir şekilde olay yaşanmamıştır." dediler.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarToplam 3 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Heval
11 Mart 2015, Çarşamba, 20:27
hem rehn alıyornuz hemde yalanmı diyorsunuz.EDİTÖR: Diğer içerikleriniz çıkarılmıştır.
H.Hüseyin
11 Mart 2015, Çarşamba, 17:02
Ulan bu terörist bozuntuları yozgat'nda mı huzurunu bozacak.
Mert
11 Mart 2015, Çarşamba, 12:00
Azdı bu vatan hainleri, kendi pislikleri yetmezmiş gibi, milletin çocukarını da pislik içine çekmeye çalışıyorlar. Ülkücü Gençlerin aklına sağlık, bunların kirli tezgahlarına düşmemişler.
haber yazılımı: buki