Bozok Üniversitesi'nde Kıraç Rüzgarı

Bozok Üniversitesi 8. Bahar şenlikleri kapsamında konser vermek için Yozgat’a gelen sevilen sanatçı Kıraç, birbirinden güzel şarkılarıyla izleyenleri coşturdu.
Yayınlanma tarihi: 10 Mayıs 2015, Pazar günü, saat: 09:53

Yozgat Bozok Üniversitesi'nde 8. Bahar Şenlikleri kapsamında düzenlenen aktiviteler  kapanış konseri ile son buldu.

Bahar şenlikleri kapsamında düzenlenen Kıraç Konseri dün gece gerçekleştirildi. Erdoğan Akdağ kampüsü alanında  düzenlenen konser de ilk olarak Yozgat Belediyesi, Kent Orkestrası sahne aldı. Şenliklere verdikleri destekden dolayı, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar tarafından Yozgat Kent Orkestrasına plaket verildi.

Büyük sevgi gösterileri ile karşılanana Göçer, konser alanında gençlere hitaben yaptığı konuşmada Bozok Üniversitesi'nde ve Yozgat'ta bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Kıraç hayranlarının tıklım tıklım doldurduğu konser alanında sanatçı Kıraç'ın sahne alması ve birbirinden güzel şarkılarını söylemesiyle birlikte heyecan doruğa çıktı. Konser alanını dolduran gençler şarkılara, eşlik ederek çoşkuya ortak oldular.

Sınavlarla geçen yoğun bir akademik dönemin stresini ve yorgunluğunu üzerlerinden atan öğrenciler karnaval havasında geçen bahar şenliğinin keyfini doyasıya çıkardılar. 

 

Etiketler: kıraç   yozgat   konser  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki