Bozok Üniversitesi Vizyon 2023'te

Rektör Uçar, Kanal Avrupa Televizyonunda yayınlanan “Vizyon 2023” programının konuğu oldu.
Yayınlanma tarihi: 06 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 14:47

Bozok Üniveristesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, moderatörlüğünü Nedim Tübcel ve Aydemir Elginin yaptığı “Vizyon 2023” programında Bozok Üniversitesinin 2023 vizyonunu anlattı.

Türkiye’ nin 2023 ve 2071 hedeflerine uygun bir şekilde Bozok Üniversitesinin de gelişimini hızla sürdürdüğünü ifade eden Rektör Uçar, Bozok üniversitesinde eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi ve turizm konularında yapılan çalışmalar ve projelerden bahsetti.

Son yıllarda kalkınmanın anahtarı olan istikrar ortamı ve büyük gelişim ivmesi yakalayan Bozok Üniversitesinin hedefinin Türkiye’de önde gelen ve dünyada saygın, mezunları tercih edilen ve aranan, uluslararası nitelikte öğrenci ve öğretim elemanı yapısına sahip, hızlı, kaliteli ve etkili çözümler üretebilen bir üniversite yaratmak olduğunu vurgulayan Rektör Uçar: katılımcı yönetim anlayışı, kaliteli çalışma hayatı, çalışanlar, öğrenciler ve diğer paydaşlarımızın memnuniyeti, performansa dayalı insan kaynakları değerlendirmesi, çevreye duyarlılık, Bozok Üniversitesi’nin kurumsal kimliğini korumak ve yüceltmek temel hedeflerimiz arasındadır” dedi.

Etiketler: bozok   üniversite   vizyon   2023   kanal   avrupa   program  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki