Bozok Üniversitesi, Tercih Fuarına Katıldı

EKET Fuarcılık tarafından bu yıl İstanbul’da 4.’sü düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı Bozok Üniversitesi'nin de katılımıyla gerçekleşti.
Yayınlanma tarihi: 08 Temmuz 2015, Çarşamba günü, saat: 08:32

EKET Fuarcılık tarafından bu yıl İstanbul’da 4.’sü düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı Bozok Üniversitesi'nin de katılımıyla gerçekleşti. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ev sahipliğinde 03-05 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen fuarda, üniversite adaylarına daha doğru ve isabetli karar verme imkânı tanındı.

Üniversitelerin eğitim ve öğretim olanaklarının yanı sıra kariyer planlamasında doğru tercihlerin belirlenmesine destek olmak üzere rehberlik bilgilerinin de yer aldığı fuar etkinliğine 60 vakıf, 47 devlet üniversiteleri olmak üzere toplamda 107 üniversite öğrencilerle buluştu.

Yaklaşık 50 bin öğrencinin ziyaret ettiği fuar alanında, Bozok Üniversitesi'nin standı yoğun ilgi gördü. Fuara katılan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere Üniversitemize ait tanıtım materyalleri dağıtılırken, Üniversite birimlerinin, sağladığı imkânlar ve kazandırdıkları hakkında bilgiler verildi. Üniversitenin tüm eğitim birimlerinin yanı sıra şehrin ve üniversitenin sosyal, sportif ve kültürel olanaklarıda stant görevlileri tarafından detaylı şekilde anlatıldı.

Etiketler: bozok üniversitesi   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki