Bozok Üniversitesi Futbolda 3. Oldu

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Düzce Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Üniversiteler 2. Lig Futbol Müsabakaları sona erdi.
Yayınlanma tarihi: 22 Aralık 2015, Salı günü, saat: 15:49

Bartın Üniversitesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Düzce Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi’nin katılımı ile gerçekleştirilen turnuvanın şampiyonluk maçında Bartın Üniversitesi Düzce Üniversitesini  2-1 yenerek şampiyonluğa ulaşırken, Düzce Üniversitesi ikinci, Bozok Üniversitesi futbol takımı da, Çankırı Karatekin Üniversitesi’ni 3-2’lik skorla mağlup ederek üçüncülük başarısı elde etti.

Beden Eğitimi Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Hayrettin Gümüşdağ, Beden Eğitimi Yüksekokul Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Kartal, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümreye Demirel, üniversite futbol takımı antrenörü Harun Dişlitaş ve Üniversite futbol takımı kaptanı Ahmet Oğuz Kahraman, 3.’lük kupasını Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e takdim etti.

Rektör Karacabey elde edilen başarıdan dolayı okul futbol takımı yöneticilerini ve sporcularını tebrik ederek, "Bu sene 3.’lük kupasını aldık. Seneye sizden şampiyonluk kupasını istiyorum. Bizler sizlerin başarılı olması için elimizden gelen bütün desteği vermeye hazırız. Üniversite olarak sadece futbol, basketbol, hentbol, değil okçuluk ve ata sporumuz güreş takımlarının da kurulmasını arzu ediyorum." diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki