Bozok Tanıtımlara Ara Vermiyor

Rize Valiliği, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Müdürlüğü işbirliği ile “RENK Projesi” kapsamında organize edilen 'Rize 4. Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarı' Rize’de yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 20 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 20:31

Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Salonu’nda yapılan eğitim fuarına Türkiye ve KKTC’den özel üniversiteler de olmak üzere toplamda 35 üniversite katıldı.

Fuarda açılan Bozok Üniversitesi standında, üniversite sınavına girmeye hazırlanan 11. ve 12. sınıf öğrencileri Bozok Üniversitesi ile buluştu. İki gün süren kariyer ve eğitim fuarında yapılan açılış törenine Rize Valisi Ersin Yazıcı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Müdürü Ahmet Okumuş, Rize’de 4. defa düzenlenen eğitim ve kariyer fuarı ile öğrencilerimizin geleceğe yönelik planlarını ve tercihlerini gerçekleştirmek üzere üniversitelerimizin imkânları ve bölümleri hakkında bilgi alma imkânını yakaladığını belirtti. Okumuş; “Bu vesile ile Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’nin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Eğitim fuarında üniversitelerin tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra düzenlenen seminerler ile dikkat toplama, motivasyon, geleceğin meslekleri konularında öğrencilere sunum yapıldı. Bozok Üniversitesi standına ilginin yoğun olduğu fuarda  sınava girmeye hazırlanan 11. ve 12. sınıf öğrencilerine  tanıtım temsilciler tarafından üniversitenin sunduğu eğitim imkanları sosyal, kültürel faaliyetler ve Yozgat şehri hakkında bilgi verildi.

Etiketler: bozok   üniversite   yozgat   rize  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki