Bozkurt, Başkanlık Koltuğunu Teslim Etti

Kamile Akbay İlk Öğretim Okul Müdürü, Öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte Başkan Bozkurt'u makamında ziyaret ettiler.
Yayınlanma tarihi: 22 Nisan 2016, Cuma günü, saat: 11:37

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği, Kamile Akbay İlk Öğretim Okul Müdürü, Öğretmenleri ve öğrencileri ile birlikte Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt'u makamında ziyaret ettiler.

Çekerek Belediye Başkanlığı koltuğunu etkinlik çerçevesinde öğrencilerden Meryem Çakır'a devreden Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt, "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, bu bayramı çocuklarımıza armağan etmiş, bugün TBMM kurulmuş ve demiş ki ’Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.’ O günden bugüne Meclisimiz millet iradesini temsil etmiş ve çocuklarımızın geleceğini güzelleştirmek adına çalışmalar yapmış. Çocuklarımızın önemini belirtmek için de bugünü cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk sizlere armağan etmiş. Sizler de inşallah kendinizi yetiştirip geleceğe hazırlayacaksınız" dedi.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt öğrencilere hediye takdim etti.

Etiketler: çekerek   bedrettin bozkurt  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki