Bozdağ'dan Zehra Çocuk Evine Ziyaret

Adalet Eski Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ Yozgat Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğine ait Zehra Çocuk Evi’ni ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 14:36

Devlet tarafından korunmaya alınmış Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yurt ve yuvada yaşayan çocuklarımızın çocuk evinde barındırılmasını hedefleyen çocuk evleri Yozgat’ta da uygulamada.

Çocukların şiirler okuyarak ağırladığı ziyarette Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ çocukların hazırladığı yemeklerden yedi. Çocuklara hediyeler takdim eden Bozdağ, çocuklardan eğitimleri hakkında bilgiler aldı. Bozdağ, bu evler sayesinde korunma altındaki çocuklarımızın kendilerini geliştirerek topluma faydalı bireyler olarak yetiştirileceklerine yürekten inandığını söyledi.

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı “Kuruculuğunu ve Yönetim Kurulu Üyeliğini yaptığım Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Dernekleri Yozgat versiyonunda 4 evimiz var. 5’inci evi açmak içinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın onayını bekliyoruz. Zehra kız çocuk evindeki çocuklarımızın davetine Adalet Bakanlığı dönemindeki bir Yozgat ziyareti sırasında söz veren Sayın Bekir Bozdağ bu sözünü yerine getirerek Zehra çocuk evini ziyaret etti” şeklinde konuştu.
 
Ziyarete Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ’ın yanı sıra Vali Abdulkadir Yazıcı, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Vali Yardımcısı Adanan Daldal ve Yozgat Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Dernek Başkanı Prof. Dr. Muhammet Fevzi Polat eşlik etti.

Etiketler: zehra   çocuk evi   bekir bozdağ  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki