Bozdağ, 'Yozgat Bizim Sevdamız'

Bozdağ, 'Bugün Yozgat Belediyemizin yaptığı çok önemli bir hizmetin temelini hep beraber atacağız. Bunun, Yozgat için anlamı ilk olmasıdır.'
Yayınlanma tarihi: 13 Ekim 2015, Salı günü, saat: 19:06

Yozgat'ın uzun yıllardır ihtiyacı olan özellikle kış aylarında hem pazarcı esnafının hem de alışveriş yapan vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıya bir nebze çözüm getirecek olan Yozgat Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Tesislerinin temel atma töreni yapıldı.

Temel atma töreninde bir konuşma yapan Eski Adalet Bakanı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Bugün Yozgat Belediyemizin yaptığı çok önemli bir hizmetin temelini hep beraber atacağız. Bunun, Yozgat için anlamı ilk olmasıdır. İlk defa Yozgat’ımız kapalı bir pazara kavuşmuş olacak, vatandaşımız yağmurda, yaşta, kışta, soğukta, sıcakta daha rahat bir ortamda alışveriş yapma imkânı bulacak. Ben Belediye Başkanımızı bu hayırlı ve yararlı hizmetinden dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten Kazım Bey belediye başkanı olduktan sonra Yozgat’ımızda pek çok ilki yaptı yapmaya da devam ediyor. Kendisi ile konuştuğumda bu pazaryerinin ilk olduğunu ve devamının olduğunu söyledi.  Ben bu Pazarların Yozgat’ımızda, Yozgat’ta alışveriş yapan her insanımıza, özellikle sebze ve meyve pazarlarında, semt pazarlarında görev yapan bütün esnafımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar Yozgat’ı büyütmek, geliştirmek daha ileriye taşımak için beraber çalıştığımız gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bizler Yozgat’ımız için ter dökmeyi şereflerin en büyüğü kabul ettik. Biliyoruz ki bizim Yozgat’a olan borcumuz ancak Yozgat için çalışmakla anca ödenebilir” dedi.

Etiketler: bekir bozdağ  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki