Bozdağ, Yerköy'de Muhtarlarla Buluştu

Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, parti teşkilatlarıyla birlikte Yerköy de mahalle ve köy muhtarları ile yemekte buluştu.
Yayınlanma tarihi: 30 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 04:32

Yerköy Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri Osman Biçer, Tayfun Demirel, Köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, AK Parti İlçe Teşkilatı olarak AK Partinin Yozgat’ta 4-0 sonuç alması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, Yerköylülerin İskender Minar’a seçilmesi için gereken desteği vereceklerine inandıklarını söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı İskender Minar ise yaptığı konuşmada Bekir Bozdağ'ın sorunları bilen ve yol gösteren olduğunu vurgulayarak "Çünkü Bekir Bozdağ AK Parti’nin nimetlerinden Yozgatımızında Yerköyümüzünde son derece istifade etmesini sağladı. AK Parti Yozgat Milletvekilliği için çıktığım bu yolda aday adaylık sürecinin ardından Allah bize Aday olma fırsatını verdi. Ben de Allah nasip eder ve sizin desteklerinizle milletvekili olduğumda, Yozgat’ımız için Yerköy’ümüz ve diğer ilçelerimiz için hizmet getirme çabası içerisinde olacağım. İktidar olmayan bir partiden İlçemize hiçbir yatırım hizmet gelmez ama AK Parti’den ilçemize değil tüm ülkeye hizmetler yağmaya devam eder. Kararı Yerköy verecek ve siz vereceksiniz sizin içinizden yakasına yapışarak hizmet isteyebileceğiniz biri olsun istiyorsanız oylarınızla destek vermeniz ve yol açmanız yeterli olacaktır” dedi.

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Yozgat’ın 7 Haziran seçimlerinde 4 milletvekilinin tamamını çıkaracağını belirterek, Yerköy ilçe halkından dördüncü sıra milletvekili adayı İskender Minar’a oy istedi.

Bozdağ, AK Parti 4’üncü sıra milletvekili adayı İskender Minar’ın, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren AK kadroların içerisinde yer aldığını belirterek, “İskender Minar 2007 yılında da milletvekili adayı olmuştur, ancak kısmet değilmiş ve 2015 seçimlerinde de milletvekili adayı olmuştur, adaylığı da milletvekilliği de hayırlı olsun” dedi.

Muhtarlarla birlikte Yerköy ilçe halkına seslenen Bozdağ, “Yerköylü kardeşlerime sesleniyorum, çünkü Yerköy’den başka bir siyasi partiden milletvekili arkadaşımız var. AK Parti’nin dördüncü sırası ile MHP’nin birinci sırasının rekabeti var bu seçimde. Yerköylüler bir tercihte bulunacak. İktidarda bir milletvekili mi yoksa muhalefette sadece laf ebeliği yapan bir milletvekilliği mi bunun kararını verecek. AK kadroda Ankara’dan Yozgat için Yerköy için icranın başında olan bir milletvekili mi yoksa iktidara sorduğu sorularla övünen sorudan laftan başka icraatı olmayan birisi mi? Onun için ben diyorum ki Yerköylü kardeşlerimiz geçen dönem AK Parti’den alıp MHP’ye verdiği oyları şimdi bu sefer oradan alıp AK Parti’ye verdikleri zaman İskender Minar, Yozgat’ın dördüncü milletvekilidir” diye konuştu. (O. Ekinci)

 

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki