Bozdağ seçim çalışmalarına destek veriyor

Ak Parti Yozgat Milletvekili adayları ve il teşkilatı hafta sonu mesaisini boş geçirmedi. Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın da katıldığı seçim ziyaretleri yoğun bir programla gerçekleşti.
Yayınlanma tarihi: 27 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 09:06

AK Parti’nin Yozgat’ta 4-0 iddiası ile çıktığı 7 Haziran genel seçimleri öncesi seçim çalışmalarına hız kazandırdı.  Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın da destek verdiği seçim çalışmaları çerçevesinde Milletvekili adayları Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer ve İskender Minar seçim çalışmalarını vatandaş ziyareti ve toplantılarla sürdürüyor.

AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, Kadın Kolları Başkanı İhsaniye Altınok ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ali Gün de seçim çalışmalarına katılarak adaylara destek veriyor.

Geçtiğimiz hafta içi farklı ilçelerde kamu kurumu, belediye, teşkilat ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan AK Partili adaylar, hafta sonunda adeta Yozgat çıkarması yaptı. Akdağmadeni’nde sabah kahvaltısı ile başlayan programının ardından Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da Yozgat ziyaretlerine katıldı. Vatandaşlarla tek tek sohbet eden Bozdağ ve adaylar, gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirttiler. 
      

Etiketler: bekir bozdağ  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki