Bozdağ, Karacabey'i Ziyaret Etti

Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ, Rektör Karacabey’i ziyaret ederek yeni görevinde ve çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 27 Mayıs 2015, Çarşamba günü, saat: 08:47

Adalet Eski Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Bozok üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’i ziyaret ederek yeni görevinde ve çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Cumhuriyet Mektebi Rektörlük Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ’a AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz eşlik etti. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Bozdağ: “Bozok Üniversitemizin Rektör değişimi yaşandı. Şu anda Prof. Dr. Salih Karacabey Hocam, üniversitemizin 3. dönem Rektörü olarak Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından atandı. Ben telefonla kendisine tebrikte bulundum. Makamında ziyaret edip tebrik etme zamanım olmamıştı. Bugün hocamıza hem tebrik hem başarı dileklerimi iletmek için geldim. Hocama başarılar diliyorum.” dedi.

Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ, Rektör Karacabey’in akademik kariyeri ile kendisini ispatladığının altını çizerek: “Eminimki Bozok Üniversitesi Rektörlüğü gibi önemli ve zorlu bir görevi de başarıyla sürdürecektir.” ifadelerini kullandı.

Bozdağ konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Üniversitemiz gelişen büyüyen bir üniversite. Hem akademik kadrosuyla, hem öğrenci sayısıyla, hem bölümleriyle, hem yüksekokullarıyla, hem de fiziki imkânlarıyla hızla güçlenen bir üniversite. Salih Hocam bu gücü daha ileri noktalara taşıyacaktır. Üniversitemizin her açıdan büyümesi, Türkiye’nin bilimsel hayatına, gelişmesine katkı sunduğu gibi Yozgat’a da katkı sunması son derece önemli. Ben umuyorum ki hocam döneminde bugüne kadar yapılanların üzerine yeniler konulmak suretiyle üniversitemiz daha ileri bir noktaya taşınacaktır. Ben tekrar hocama başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Biz de her zaman Rektör hocamızın yanında olacağız. Elimizden gelen katkı ve destek ne ise bugüne kadar verdiğimiz gibi bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.”

Ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu ifade eden Rektör Karacabey günün anısına Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ’a plaket takdim etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki