Bozdağ Bilim Fuarını Açtı

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ve Belediye Başkanı Suphi Daştan Kazım Karabekir Fen Lisesinin düzenlemiş olduğu Bilim Fuarı'nın açılışını yaparak öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 08 Mayıs 2015, Cuma günü, saat: 03:40

Eski Adalet Bakanı Ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Yozgat Valisi Sayın Abdulkadir Yazıcı ve Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Akdağmadeni ilçesi, Kazım Karabekir Fen Lisesinin düzenlemiş olduğu Bilim Fuarı'nın açılışını yaparak öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Bilim Fuarının açlışını yaptıktan sonra Bozdağ ve beraberindekiler kurulan stantları gezerek öğrencilerin projelerini incelediler.

Eski Adalet Bakanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, burada yaptığı kısa konuşmada ülkemizde gelişen eğitim sisteminden ve buna bağlı olarak İlçede yenilenen okullardan ve yenilecek eğitim binalarıyla eğitime yapılan yatırımların öneminden bahsetti. 

Dolaştığı stantlarda öğrencilerin yaptıkları çalışmaları yakından inceleyen ve sergilenen çalışmalar hakkında öğrencilerden bilgiler alan Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, “Öğrencilerimiz birbirinden ilginç ve güzel çalışmalar ortaya koymuşlar. Ciddi bir emek verdikleri ortada. Hepsini kutluyorum. Serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyorum ilçemizde eğitim alanında belediye olarak her türlü yardımı ve desteği öğrencilerimize sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ise "Öğrencilerimizin göstermiş oldukları emekler boşa çıkmayacaktır. Detaylıca düşünülmüş gerçekten etkileyici projeleri burada gördüm. Değerli öğrencilerimiz hazırladıkları projeleri ilerleyen zamanlarda geliştirerek gelecekte belki de birçok alanda yeniliklere imza atacaklardır. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki