Boğazlıyan itfaiyesi güçleniyor

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal´ın girişimleri sonucu Belediye İtfaiyesine tam donanımlı araç kazandırıldı.
Yayınlanma tarihi: 02 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 09:51

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal'ın girişimleri ile vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek amacıyla belediye araçlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda Boğazlıyan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne dahil edilen tam donanımlı araç, belediye araç filosunda yerini aldı.

Birçok noktadan yangına müdahale etme özelliği olan ve 24 metre uzunluğunda hidrolik merdivenli tam donanımlı itfaiye aracı İtfaiye Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Aradan geçen 10 aylık kısa dönem içinde 'devrim' niteliği taşıyan işlere imza atan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, "Boğazlıyan'ımızın çehresi modern bir yerleşim olma yolunda hızla değişmektedir. Amacımız daha kaliteli ve standartı yüksek bir hizmeti Boğazlıyan'a ve Boğazlıyanlıya sunmaktır. Biz göreve geldiğimizden itibaren itfaiyemizde de bir değişim gerçekleştirdik” dedi.

Bu kapsamda birçok noktadan yangına müdahale etme özelliği, 24 metre uzunluğunda hidrolik merdivenli araç ile tam donanımlı itfaiye aracını Boğazlıyan'a kazandırmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erdal, yeni itfaiye aracının Boğazlıyan'a hayırlı ve uğurlu olması diledi.

Etiketler: boğazlıyan   hamdi erdal   itfaiye  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki