Birlik ve beraberliği sağladık

Cumhuriyet Halk Partisi, Yozgat İl Başkan Adayı Abdullah Yaşar, Yozgat’a hizmet noktasında sorumlu muhalefet anlayışı içerisinde olacaklarını belirtti.
Yayınlanma tarihi: 28 Aralık 2015, Pazartesi günü, saat: 10:00

CHP Yozgat İl Başkan Adayı Abdullah Yaşar, kongre öncesinde düzenlediği basın toplantısında 10 ilçenin kendilerine destek verdiğini kaydetti.

Kongrelerin, demokrasi bayramı olduğuna değinen Yaşar,  parti içi, aile içi bir yarış olacağını, bu yarışta kaybedenin olmayacağını dile getirerek, CHP’nin kazançlı çıkacağını dile getirdi.

İl Başkan Adayı Yaşar, Yozgat için sorumlu muhalefet anlayışını benimseyeceklerine dikkat çekerek, “İlimize iktidarın yapacağı yatırımlara teşvik ettirmek, ana muhalefet partisi olarak ta sorumlu muhalefet anlayışı sergilemek adına, yapıcı muhalefet anlayışı ile sonuna kadar elimizden gelen desteği vereceğiz. Güzel yapılan şeyleri alkışlayacağız, yanlışlıkların ise karşısında duracağız. Bu memleketi hep birlikte hak ettiği yere taşımaya çalışacağız” dedi.

Yaşar, parti içerisinde iyi bir birlik ve bütünlük sağladıklarına değinerek, 10 ilçenin kendilerine  açık destek sunduğunu belirtti. Yaşar, “Üç ilçemiz diğer adayımızı destekleme kararı almış, onlara da saygı duyduk, kırgınlığımız, küslüğümüz olmaz-olamaz. Onlarda bizim ailemizin bir parçası, kazanırsak ta, kaybedersek te hep birlikte olacağız. CHP’yi Yozgat’ta umut haline getireceğiz. Kendi eksiklik ve yanlışlıklarımıza son verip inşallah kadınlarımız ve gençlerimizi de partimize katarak, CHP’nin çıtasını yükseklere taşıyacağız. CHP çoluğumuzun çocuğumuzun geleceğidir, aydınlık yüzüdür. Bu ülkenin şartelidir CHP, bu partinin şarteli atarsa ülke karanlığa gömülür” diye konuştu.(yeni ufuk)

Etiketler: chp   yozgat   abdullah yaşar  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki