Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısında Buluştular

AK Parti Milletvekili adayları ve Parti Teşkilatı Yerköy’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Programda konuşma yapan Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, birlik ve beraberlik mesajları verdi
Yayınlanma tarihi: 21 Nisan 2015, Salı günü, saat: 19:44

Yerköy Öğretmen evinde düzenlenen sabah kahvaltısına Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer, Ertuğrul Soysal, AK Parti Yozgat Milletvekili Adayları Abdulkadir Akgül ve İskender Minar, AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri Osman Biçer, Tayfun Demirel, Partinin kurucu ve eski ilçe başkanları ile birlikte Partililer katıldı.

Yerköy Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programının ardından ilk konuşmayı Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz yaptı, AK Parti İlçe Teşkilatı olarak AK Partinin Yozgat’ta 4-0 sonuç alması için ellerinden geleninde fazlasını yaptıklarını söyledi.

AK Parti Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal, AK Parti Yönetimi zamanında Ülkede çok şeyin değiştiğini ve Ülkenin gözle görülür bir gelişim yaşadığını vurgulayarak, Yerköy’den İskender Minnar’ın seçilmesi için İlçe Teşkilatı olarak destek verilmesi gerektiğini vurguladılar.

AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı İskender Minar, AK Parti Yozgat Milletvekilliği için çıktığım bu yolda aday adaylık sürecinin ardından Allah bize Aday olma fırsatını verdi. Ben Yerköy’de doğmuş bir evladınızım ve sizden biriyim. Allah’a şükür Partimiz döneminde Belediye Başkanımızın da çalışmaları ile İlçemiz gelişti, değişti ve rüya saydığımız bir yola kavuştu. Bu hizmetlerin hepsi İktidar partisinin nimetleridir ve artık Yerköy bundan sonra alacağı hizmetlerle de daha da çok gelişme gösterecektir.

Ben ‘de Allah nasip eder ve sizin desteklerinizle Milletvekili olduğumuzda Yozgat’ımız için Yerköy’ümüz ve diğer ilçelerimiz için hizmet getirme çabası içerisinde olacağım. İktidar olmayan bir partiden İlçemize hiçbir yatırım hizmet gelmez ama AK Parti’den İlçemize değil tüm Ülkeye hizmetler yağmaya devam eder” şeklinde konuştu. Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bu zamana kadar Partimize verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte AK Parti hükümetimiz süresince sadece Yozgat değil Ülkemin dört ucu AK Partinin hizmet kervanından yararlanmıştır. Bu gelişim Ülke insanımızın tercihini AK Parti üzerine yaptığı içindir, doğruyu, laf değil hizmet üreten bir lideri gördüğü için ve destek verdiği içindir. AK Parti eski il ve ilçe teşkilatı ve yeni İl ve İlçe teşkilatı ile birlikte hep beraber çalışmalı ve Ülkemizin düzenini bozmaya çalışan güçlere karşı omuz omuza olmalıdır. Ülkemiz geliştikçe ve büyüdükçe bazıları bu değişim ve gelişimi adeta hazmedemez hale gelmiştir. Bizim yapacağımız tek şey partililer olarak birbirimizle irtibatı koparmayıp, Ülkemizin bekası için İlimizin ve İlçemizin gelişmesi için hep beraber çalışmaktır. 

Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti 4. sıra Adaylığı İskender Minar kardeşimize nasip oldu. İskender kardeşimiz sizin Yerköy’ün bir evladı ve sizin içinizden birisi bizim bu evladımıza kardeşimize sahip çıkmamız ve İlçemizin geleceği için Milletvekilliği seçimlerinde destek vermemiz gerekmektedir” dedi.

Kahvaltı programının ardından Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, AK Parti Yozgat Milletvekilleri ve Adayları Yerköy İlçe esnafını ziyaret ederek halkla sohbet etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki