Beyaz Meydan Projesi Devam Ediyor

Yozgat'ın en önemli bölgesi olan Cumhuriyet Alanı'ndaki cephe düzenleme inşaatı hız kazandı.
Yayınlanma tarihi: 28 Nisan 2016, Perşembe günü, saat: 15:25

Yozgat Belediyesi tarafından projelendirilerek Eser İşhanının tarihi görüntüsüne kavuşturulması ve çevre düzenlemesinde sona gelindi. Eser İşhanı ve Halk Bankasının bulunduğu yapılarda inşaat sürecine geçilerek, yaz sonuna kadar planlanan düzenlemeler bitirilmiş olacak.

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan çalışmlara ilişkin yaptığı açıklamada, "Yapılacak düzenleme yaz sonuna kadar tamamlanmış olacak ve meydana son derece modern ve estetik bir görünüm kazandırmış olacağız. Eser işhanı, halk bankası ve meydan yeri caddesi bölümünde ihaleyi kazanan firma, çalışmalarına başladı. Çalışmalar 4 ay içerisinde tamamlanacak ve Yozgat' a yakışır estetik ve modern mekanlar ortaya çıkacak. Meydanımız gerçekten bir meydan olacak ve Yozgatımız farklı bir güzellikle tanışacak." dedi.

Daha önce bu proje kapsamında yapılan Büyük Sinema kaplama işinin, Yozgat Halkı tarafından çok beğenildiğini vurgulayan Başkan Arslan, Bu projenin tamamlanmasıyla Cumhuriyet Alanı'nda bir bütünlük oluşturulmuş olacağını ifade etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki