Bereket Kervanı, Sarıkaya da İftar Verdi

Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile hazırlanan ve "Gönül Sofrasında Sizlerle" sloganıyla yola çıkan “Bozok Bereket Kervanı” bu yıl ilçelerdeki ilk iftar yemeğini Sarıkaya da verdi.
Yayınlanma tarihi: 08 Temmuz 2015, Çarşamba günü, saat: 08:43

Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile hazırlanan ve "Gönül Sofrasında Sizlerle" sloganıyla yola çıkan “Bozok Bereket Kervanı” bu yıl ilçelerdeki  ilk iftar yemeğini Sarıkaya İlçesinde verdi.

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ve beraberindeki heyet İftar öncesi kazı çalışmaları devam etmekte olan Tarihi Roma Hamamını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonraYozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan ve  Belediye Başkanı Av.Ömer Açıkel ile birlikte iftar öncesi ilçe merkezi caddelerde gezerek esnaf ve vatandaşları, Bozok Bereket Kervanı sofrasında  Ramazan ayının bereketinden istifade etmek, beraberce dua etmek ve yapılacak dualara amin demek için iftar yemeğine davet etti.
 
Dualar okundu, ilahiler söylendi
İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu tarafından yapılan İftar Duası ile oruçlarını açan vatandaşlara; İftar sonrasında Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından ilahiler seslendirildi.
 
İftar programına Yozgat Valisi  Abdulkadir Yazıcı, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan  Kaymakam Yasin Özcan ve Belediye Başkanı Ömer Açıkel Vali Yardımcıları Yavuz Güner ve Gökhan İkitemur, il ve ilçe kurum müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Etiketler: bozok   bereket kervanı   sarıkaya  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki