"Benimle Kitap Okur musun?" etkinliği kapsamında Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak'ı ziyaret eden öğrenciler, Kaymakam Başak'la kitap okudular. 

Aydıncık İmam Hatip Okulu, Türkçe Öğretmeni Murat Baldır'la birlikta Kaymakam Başak'ı ziyaret eden öğrenciler, beraber kitap okumanın önemini Kaymakam Başak ile sohbet ederek değerlendirdiler. 

Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak, öğrencilerin etkinliğinden ve kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Devletimiz her türlü imkan ve olanaklar siz değerli öğrencilerimizin okuması için sunmuştur. Aileniz başta olmak üzere devletimiz için faydalı bir birey olarak toplumda yerinizi aldığınız an hem kendinize, hem ailenize hem de bu vatana en büyük hizmeti etmiş olacaksınız. Bu vesile ile ziyaretlerinizle bizleri çok mutlu ettiniz." dedi.

Kaymakam Başak, okul öğrencileri ve öğretmenlerden ihtiyaç, talep ve önerilerini alarak, eğitim çalışmalarının, gayret ve özverilerinin eğitim kalitesine yükseliş olarak yansıyacağına olan inancını vurguladı.