Belediyeden öğrencilere spor malzemesi desteği

Sorgun Belediyesi, Atatürk ilkokulu öğrencilerine spor malzemesi desteğinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 26 Kasım 2015, Perşembe günü, saat: 10:30

Sorgun Belediyesi, Atatürk ilkokulu öğrencilerine spor malzemesi desteğinde bulundu. Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, ilçede sporun gelişmesi için üzerlerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını, bunun için de gerek okullar olsun, gerekse diğer spor kulüpleri olsun hepsine yardımda bulunmaya çalıştıklarını söyledi.

İlçede sporun gelişmesinin ancak küçük yaşlarda spora başlamakla mümkün olacağına dikkat çeken Başkan Şimşek yaptığı açıklamada, "Bir yer için en etkili tanıtım organı spordur. Bizde ilçemizin en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını arzuluyoruz. Bunun içinde spora yatırım yapıyoruz. Ayrıca çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik ederek, onların kötü alışkanlıklardan uzak durmasına da katkı sağlamış oluyoruz." dedi.

Başkan Şimşek daha sonra beden eğitimi derslerinde ve diğer spor organizasyonlarında kullanılmak üzere belediye tarafından temin edilen spor malzemelerini Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci ile birlikte öğrencilere dağıttı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci eğitim öğretime vermiş olduğu desteklerden dolayı Sorgun Belediyesine teşekkür etti.

Etiketler: ali arslantaş   ahmet şimşek   sorgun  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki