Belediyeden Öğrencilere Eğitim Desteği

Yozgat Belediyesi, il merkezindeki okullarda eğitim gören ilk, orta, lise ve dengi okul öğrencilerine çanta ve kırtasiye yardımında bulundu.
Yayınlanma tarihi: 22 Eylül 2017, Cuma günü, saat: 09:37

Yozgat il merkezindeki okullarda tespit edilen ihtiyaç sahibi 150 ilk, 250 orta ve lise öğrencisi olmak üzere toplam 400 öğrenci hazırlanan kırtasiye malzemesi ve çantaların bir kısmı Meclis Salonu’nda dağıtıldı. 

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, öğrencilere kalem, boyama seti, silgi ve diğer malzemelerden oluşan eğitim setinin bulunduğu çantaları teslim etti. 

Başkan Arslan, sembolik olarak davet edilen öğrencilere malzemelerinin dağıtımını yaptıktan sonra, diğer belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere ise okullarında görevliler tarafından teslim edileceğini söyledi. 

Başkan Arslan, "Yozgat il merkezindeki okullardan tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin 400 çocuğuna kırtasiye malzemesi yardımı yaptık. Eğitime verdiğimiz bu katkı geleneksel olarak her yıl yaptığımız bir çalışma. Sembolik olarak meclis salonumuzda öğrencilerimize kırtasiye malzemelerini dağıttık ama gün içerisinde her eve ulaşarak çocuklarımıza kırtasiye malzemelerini dağıtacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki