Belediye yol çalışmalarına hız verdi

Yozgat Belediyesi, geçtiğimiz yıl başlattığı yol yapım, bakım, onarım, genişletme ve yeni yol açma çalışmalarına havaların ısınmasıyla birlikte hız verdi.
Yayınlanma tarihi: 25 Nisan 2015, Cumartesi günü, saat: 12:19

Yozgat Belediyesi, geçtiğimiz yıl başlattığı yol yapım, bakım, onarım, genişletme ve yeni yol açma çalışmalarına havaların ısınmasıyla birlikte hız verdi. 

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, başlatılan çalışma ile mahallelerin ana yollarla birbirine bağlanacağını, mevcut yollarda da imkanlar ölçüsünde genişletme çalışması yapılarak, trafiğin daha rahat akışının sağlanacağını söyledi. Şehrin farklı bölgelerinde yeni yol ve mevcut ana yolların genişletilmesine yönelik çalışmaların devam ettiğini kaydedin Arslan, çalışmaların sadece şehir merkezinde değil, mahallerde de devam ettiğini ifade etti. Nohutlu, Bahçeşehir, Toki Konutları bölgelerinde devam eden çalışmaların yanında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Terminal ile Endüstri Meslek Lisesi arasındaki yolun genişletilip, bölgede yaşanılan trafik sıkışıklığının ortadan kaldırılmasının planlandığını kaydetti. Arslan, Lise Caddesi'ndeki genişletme çalışmalarının ardından yaya kaldırım çalışmalarının da başlayacağını, yapımı devam eden Şehir Hastanesi istikametine doğru ulaşımın natif yollarla sağlanacağını sözlerine ekledi. 
Haber/Fotoğraf: Seyfi Çelikkaya

Etiketler: yozgat   belediye   yol   çalışma  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki