Bayan Yurtnaç, MHP Kadın Kollarını Misafir Etti

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları’nı Vali Konağı’nda misafir etti.
Yayınlanma tarihi: 17 Mart 2017, Cuma günü, saat: 08:41

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları’nı Vali Konağı’nda misafir etti.

Önceki gün Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarını misafir eden Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç misafirleri ile yakından ilgilendi.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ın eşi Dilek Yurtnaç, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları’nı Vali Konağı’nda misafir etti. Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu davetlerinden dolayı Dilek Yurtnaç’a teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıdan sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu yaptığı açıklamada: “ Vali Bey’in eşi Dilek Hanım bizi güzel bir kahvaltıda misafir etti. Güzel bir ortamda hoş sohbet etmiş olduk. Yozgat için Yozgatlı kadınlar için neler yapabiliriz onları görüştük. Kendileri bu konu ile yakından ilgileniyorlar. Kendilerine Milliyetçi Hareket Partisi olarak teşekkür ediyorum.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki