Başsavcı ve Ağır Cezadan, Rektöre Ziyaret

Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mutlu Çat Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennilerinde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 22 Mayıs 2015, Cuma günü, saat: 09:35

Rektörlük Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarete ilişkin açıklama yapan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz; “Sevgili hocamızı İlahiyat Fakültesi Dekanlığına tayin edildiği dönemden itibaren tanıma fırsatı yakaladık. Gerçekten çok değerli bir insan. Bu göreve seçilmesi dolayısıyla en az kendisi kadar bizlerde mutlu olduk. Yakinen birçok programda bir arada bulunma fırsatı yakalamıştık. Hocamızı rektörlük makamında görmek hem üniversite, hem Yozgat, hem de diğer kamu çalışanları için önemli bir kazanım olduğuna inanıyoruz. İnşallah Yozgat’la birlikte tüm üniversite camiasına katacağı çok önemli katkılar olacağı kanaatindeyiz. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mutlu Çat’ın ziyaretleri şahsımı ziyadesiyle mutlu etti. Başsavcımında ifade ettiği gibi daha önceden çeşitli vesilelerle bir arada bulunmuştuk. Aramızda gerçekten samimi bir diyalog oluştu. İnşallah bundan sonraki süreçte de şehrimize, bizler üniversite olarak onlar da adliye camiası olarak önemli kazanımlar sağlayacağız. Ayrıca birlikte üniversitenin gelişimine de önemli katkılar sağlayacaklarını ümit ediyorum. Ziyaretleri içinde çok teşekkür ediyorum.”

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki