Yozgat’a Askeri birlik başta olmak üzere kentin önemli sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletmek üzere yola çıkan ekip Ankara il sınırına yaklaştı. 

Cuma gününden bu yana yürüyerek yoluna devam eden ekibe Türkiye’nin dört bir yanındaki Yozgatlılardan büyük destek var. ‘Yozgat Başkomutana Gidiyor’ sloganıyla Beştepe’ye gitmek üzere yaya olarak yola çıkan ekipte rahatsızlananlar oldu. Kırıkkale İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören Selim Kılıçarslan çile, acı Yozgat’ın kurtuluşu için diyerek yoluna devam etti. TSO Başkanı Metin Özışık’ta yürüyüş nedeniyle ayağında yara çıktı. Her şeye rağmen yürümeye devam eden ekibe müjdeli haber Külliye’den geldi. 

‘Yozgat Başkomutana Gidiyor’ haberinin ulusal basında yer almasının ardından kampanyanın mimarı Davut Bayram ve TSO Başkanı Metin Özışık’ın Külliye’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme imkanı sunulacak. Özel kalem tarafın Külliye’ye davet edilen Davut Bayram ve TSO Başkanı Metin Özışık beklentiler hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verecekler.