Basketbolda haftanın programı

Spor Toto Basketbol Ligi'ne 4., Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 3., Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne ise 5. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Yayınlanma tarihi: 30 Ekim 2015, Cuma günü, saat: 10:40

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre,  Spor Toto  Basketbol Ligi, Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde  haftanın maç programı şöyle:      

Spor Toto Basketbol Ligi      

Yarın:       16.00 Torku Konyaspor-Muratbey Uşak Sportif (Selçuklu Belediyesi)        17.00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (BJK  Akatlar)      17.00 Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor-Türk Telekom (Giresun 19  Eylül)      17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes (Gazanfer Bilge)      18.00 Banvit-Royal Halı Gaziantep (Banvit Kara Ali Acar)      19.00  Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medical Park (Karşıyaka)     

2 Kasım Pazartesi:      18.00 Darüşşafaka Doğuş-Rönasans TED Ankara Kolejliler (Darüşşafaka  Ayhan Şahenk)      20.00 Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe (Abdi İpekçi)      

- Kadınlar Basketbol Süper Ligi     

Yarın:      16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Canik Belediyespor (Kadir Has Kongre  Merkezi)      16.00 Adana ASKİ-Galatasaray (Menderes)     

2 Kasım Pazartesi:      14.00 Yakın Doğu Üniversitesi-Beşiktaş (Ankara)      16.00 İstanbul Üniversitesi-Orduspor (Prof. Dr. Turgay Atasü)      17.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor  (Mimar Sinan)      17.30 Fenerbahçe-BOTAŞ (Ülker Sports Arena Metro Enerji)     

3 Kasım Salı:      17.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Basketbolu Geliştirenler Derneği  (Antakya)    

Türkiye Basketbol 1. Ligi     

Bugün:      14.00 Gelişim Koleji-Best Balıkesir (Gelişim Koleji)      14.30 Finalspor-Sakaryaspor Büyükşehir Belediyespor (Bursa Final  Okulları)      18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Socarspor (Melikşah Üniversitesi  Recep Mamur)       

Yarın:      13.30 Adanaspor-Orkide Gediz Üniversitesi (Menderes)      15.00 Akhisar Belediyespor-Afyonkarahisar Belediyespor (Akhisar  Belediye)      15.00 İstanbul DSİ-Eskişehir Basket (İstanbul DSİ)      15.00 Pertevniyal-Acıbadem Üniversitesi (Ahmet Cömert)      15.30 Bandırma Kırmızı-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)      17.00 Sinpaş Denizli Basket-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Pamukkale  Üniversitesi)    

Etiketler: Basketbolda   haftanın   programı  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki