Yozgat Amatör ligine yaptığı transferler ile renk katan Yemenoğlu Yozgatspor Kulübü Başkanı Mehmet Yemenoğlu, bu sezon ki mutlak hedeflerinin bal ligi olduğunu ve bunu başarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.

Şampiyonluk kadar önemli olan tek şey dostluk saygı sevgi olduğunu söyleyen Başkan Yemenoğlu, "Ligin ilk yarısı kimseyi kırmadan inciltmeden tamamladık. Şimdiki hedefimiz ikinci yarıyı yine dostane, her takımı kucaklayan, her takıma saygı ve sevgisini üst seviyede yansıtan bir takım olarak devam edeceğiz. Saha içindeki ezeli rekabet, saha dışında yerini dostluğa bırakmalı. Ve kazananın yozgat futbolu olmalı." dedi 

Başkan Yemenoğlu, kamp sonrası ve yapılan yeni transferler ile dahada güçlü olduklarını, Yozgat gençliğinin geleceği için, Yemenoğlu Yozgatspor'u mutlak suretle bal ligine çıkacaklarını söyleyerek, Yemenoğlu Yozgatspor'un, tüm Yozgat halkının takımı olduğunu herkesin bu takıma sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Yozgat amatör liğinde bütün takımlara başarılar dileyen Başkan Yemenoğlu, "Kazanan dostluk ve Yozgat futbolu olsun." dedi.