Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Pazar günü oynanacak olan Yemenoğlu Yozgatspor maçı öncesi Sorgun Belediyespor oyuncularına moral yemeği verdi.

Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Belediyespor Asbaşkanı Nihat Künbetli, kulüp yöneticileri, teknik heyetin katıldığı yemekte, futbolcular galibiyet sözü verdi.

Yozgat Birinci Amatör Küme’de mücadele eden Sorgun Belediyespor 13 Mart Pazar günü saat 14.00’da Sorgun Şehir Stadında karşılaşacağı Yemenoğlu Yozgatspor maçı öncesi moral depoladı. 

Yemekte konuşan Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, hafta sonu oynanacak olan maçın Sorgun Belediyespor için önemli olduğunu belirterek, “Bunun yükünü sizler kadar bizler de omuzlarımızda hissediyoruz. Önemli olan maçın skorundan daha çok, futbolun keyif vericiliğidir. Yaptığımız bir sportif faaliyettir ve amacı kazanmaktır. Bizler dostluk ve barış çerçevesinde spor icra eden bir takımız. Sorgun Belediyesi olarak ve şahsım adına yenseniz de yenilseniz de daima sizlerin arkasındayız. Şimdiden başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin” dedi.

Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş ise, “Pazar günü oynanacak olan maç ligin düğümünü çözecek maçtır. Bu keskin virajdan yara almadan çıkacağımıza eminim. Önceki maçlarda gösterdiğiniz başarılı futbol ve galibiyetlerin bu maça da yansıyacağını biliyorum. Sizlere güvencimiz tamdır. Başarılar diliyorum” dedi. 

Yemeğin ardından Başkan Şimşek Taraftarlar Derneği’ni ziyaret etti.