Başkan Daştan'a Teşekkür Plaketi

Akdağmadeni Belediyesi’nin Merkez Haseki Camine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Cami görevlileri, Başkan Daştan'ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.
Yayınlanma tarihi: 04 Ağustos 2015, Salı günü, saat: 10:33

Akdağmadeni Belediyesi’nin Merkez Haseki Camine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Cami görevlileri Sebahattin Bilen, Ramazan Alkan ve Lütfi Ahi, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan'ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.

Akdağmadeni Belediyesi’nin Merkez Haseki Cami için yapmış olduğu Cami’nin halılarının yenilenmesi, abdesthane ve lavaboların yapılması, çevre düzenlemeleri için göstermiş olduğu gayretlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren cami görevlileri yapmış oldukları açıklamada "Cami cemaatinin herhangi bir aksaklık yaşamadan ve rahatsızlık duymadan ibadetlerini gerçekleştirmeleri bizler için çok önemli olup Haseki Cami’nde eksikliği hissedilen alanların Belediyemiz tarafından giderilmesi ve bizlere bu olanağı sağlayan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Suphi Daştan‘a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz." dediler. 

Başkan Daştan ise Merkez Haseki Camisi görevlilerinin belediyeye yapmış oldukları ziyaret sırasında yaptığı açıklamada "İlçemizde kurum gözetmeksizin, vatandaşlarımız nerelerde eksiklik hissediyorsa o bölgelere hızlı bir şekilde müdahale edip eksiklikleri gideriyoruz. İbadethanelerimiz olsun eğitim kurumlarımız olsun Belediye olarak her zaman yanındayız. Değerli Haseki Cami hocalarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler: suphi daştan   akdağmadeni  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki