Yozgat Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan adayı Kazım Arslan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Arslan, mahalle sakinleri ile ev toplantılarında bir araya geliyor.

‘Bizim işimiz hizmet etmek’ diyen Kazım Arslan, “Yozgat halkından aldığı cesaretle yola çıktığını her fırsatta dile getiren Arslan ise 5 yıllık hizmet yılına 5 dönemlik hizmet sığdırdıklarını söyledi. Arslan, "Yozgat’ı severek çalışmak bize her zaman büyük bir şevk verdi. Bunun için göreve başlamadan önce açıkladığımız projelerin neredeyse 3 mislini Yozgatlı hemşerilerimin hizmetine sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 

Bu hizmetlerin yapılmasını engellemek isteyenler kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler. Bakın yeni hal binamız ve Emniyet Caddemizde hizmete girdi. Birileri istemese de, Kazım buraları bitiremesin de seçim çalışmalarında Kazım’ı eleştirelim diye ne kadar çalışsalar da yine dilekleri tutmadı. Çünkü bizim niyetimiz halis. Bizim işimiz hizmet etmek. Allah’ta bizim niyetimizi biliyor ve yolumuzu her zaman açıyor” ifadelerini kullandı.