Başkan Açıkel'den Öğrencilere Seminer

Başkan Açıkel, Namık Kemal Eğitim Kurumu tarafından düzenlenen 'Meslek Tanıtım Günleri' kapsamında, Siyasettin Eser konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 29 Mart 2016, Salı günü, saat: 10:34

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Namık Kemal Eğitim Kurumu tarafından düzenlenen 'Meslek Tanıtım Günleri' Siyasettin Eser konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

Namık Kemal Eğitim Kurumunun öğrencileri meslekler hakkında bilgilendirmek, merak ettikleri konulara cevap bulabilmeleri ve ufuklarını açmak maksadıyla düzenledikleri meslek tanıtım seminerinin bu haftaki konuğu Sarıkaya Belediye Başkanı Av Ömer Açıkel oldu.

Başkan Açıkel öğrencilere öncelikle kendini tanıtarak konuya girdi ve ilk olarak Avukatlık mesleğinden bahsetti. Avukatlıkla ilgili olarak öğrencilerin sordukları soruları yanıtladı. Başkan Açıkel daha sonra öğrencilerin Belediye Başkanlığı ile ilgili sorularını yanıtladı.

Konuşmanın sonlarında Başkan Açıkel öğrencilerin soruları üzerine Sarıkaya Belediyesi tarafından yapılan ve yapılacak olan projelerden bahsetti. Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel son olarak okul içerisinde yer alan hayırsever işadamları tarafından yaptırılan müzik odasını gezdi.

Etiketler: sarıkaya   ömer açıkel  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki