Başer'den, Muhtarlar Derneğine Ziyaret

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, kendilerine verdiklerin destekten dolayı teşekkür ederek muhtarların sorunlarını dinledi.
Yayınlanma tarihi: 27 Aralık 2015, Pazar günü, saat: 09:05

Yozgat AK Parti Milletvekili Av. Yusuf Başer, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile birlikte Yozgat Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, seçim sürecinde verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, muhtarların sorunlarını dinledi.

Demokrasinin, kalbinin muhtarlar olduğunu ifade eden Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Türkiye’nin istikrardan, güvenden, huzurdan yana tavır takındığı ve merkez ile köylerde 7 bine yakın oy artırmak suretiyle Yozgat’ta Ak Partinin 4 milletvekilliğini almasında da büyük pay sahibi olduklarını ifade etti.

Milletvekili Başer konuşmasında, "Sizden aldığımız güç ile daha fazla çalışacağız, sizin Ankara’da eliniz, gözünüz olacağız. İnşallah hizmetlerin Yozgat’a yayılması noktasında gece gündüz demeden koşarak hizmetlerin Yozgat’a akması noktasında teşkilat olarak, bakanımız, milletvekillerimiz olarak inşallah çalışıp gayret göstereceğiz. Allah sizlerden razı olsun. Amacımız gelişen ve güzelleşen huzurun olduğu güvenin olduğu kardeş kanının akmadığı bir Türkiye’yi gelecek kuşaklara bırakmak olacaktır." dedi.

Yozgat Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Bölükbaşı da, derneklerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Ak parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer ve AK Parti il yöneticilerine teşekkür etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki