Başer'den Çatkapı İftar

Başer, Ak Parti Boğazlıyan ilçe Başkanı Hamza Kaya ve Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk ile birlikte Ovakent’te ikamet eden Kaplan ailesiyle 'Çatkapı iftar' yaptı.
Yayınlanma tarihi: 21 Haziran 2016, Salı günü, saat: 17:26

Hafta sonunu Yozgat’ta geçiren Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat merkezde esnaf ziyaretleri yaptıktan sonra Ovakent Beldesine ziyarette bulundu.

Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk tarafından karşılanan Milletvekili Başer, Ak Parti Boğazlıyan ilçe Başkanı Hamza Kaya ve Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk ile birlikte Ovakent’te ikamet eden Kaplan ailesiyle “Çatkapı iftar” yaptı.

Kaplan ailesiyle bu mübarek Ramazan ayında iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başer, “Ramazan yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Dinimiz komşusu açken, kendisi tok yatan bizden değildir buyuruyor. Maddi ve manevi sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İftar sonrası Ovakent meydanında toplanan vatandaşlarımızla bir araya gelen Milletvekili Başer, “Allah birlikteliğimizi daim kılsın. Binlerce kardeşimizi burada Ramazan’ın bu manevi atmosferi etrafında buluşmasını görmekten mutluluk duydum. Bir olursak, diri olursak önümüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Hep birlikte Yozgatımızın gelişmesi, büyümesi için çalışacağız. Birkaç yıl içinde güzel Yozgatımızdaki değişimi hep birlikte göreceğiz. İnşaallah göç veren Yozgat olgusunu da kıracağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki