Başer; 'Yozgat'ın Her Daim Hizmetkarıyım'

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, kendisine verilen destek nedeniyle esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı.
Yayınlanma tarihi: 07 Kasım 2015, Cumartesi günü, saat: 17:26

1 Kasım seçimleriyle birlikte 26. dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Yozgat’ı temsil etmeye AK Parti 4’üncü sıradan hak kazanarak milletvekili seçilen Av. Yusuf Başer, esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıtarak verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Yozgatlıların 1 Kasım seçimlerini memleket meselesi olarak gördüğünü ve Yozgat’ta kırılması imkansız bir zafere imza attığını söyledi. Milletvekili Başer, 

Milletvekili Başer, sorumluluklarının arttığını, sadece kendilerine oy verenlerin değil, Yozgat’ta yaşayan tüm vatandaşların taleplerini, isteklerini yerine getirme noktasında daha çok gayret göstereceklerini ifade ederek, "Barıştıran, uzlaştıran ve kucaklaşan el olacağız. bugünden itibaren ilk günkü aşk ile haydi bismillah diyeceğiz. Ulaşamadığımız tüm Yozgatlılarla gönül bağımızı kurmak için teşkilatlarımızla belediyelerimizle el ele vermek suretiyle kaldığımız yerden hizmet aşkı devam edecek. Ben Yozgat insanına kadirşinaslığından dolayı, evladına sahip çıktığı için yürekten teşekkür ediyorum. Onların her daim hizmetkarıyım. Ben avukatlık yaptığım dönemlerde de hiç kolay dava kazanmadım, ben mücadeleyi seven bir insanım, inaçlarım benim birinci önceliğimdir. İnancım benim birinci önceliğimdir, Yozgat ikinci önceliğimdir, Türkiye üçüncü önceliğimdir. Neticeye bakmadan Allah şahidimdir ki ben kazanmak amacıyla çalışmadım, Ak Parti'nin bir gönül eri, hizmet eri, bir neferi nasıl çalışıyorsa bende o aşkla, o sevgiyle çalıştım.” dedi.

Kendi evladına sahip çıkan Yozgat halkına teşekkür ettiklerini vurgulayan Milletvekili Başer, “Bugün de halkımıza karanfil vererek teşekkür ediyoruz. Gül sevgidir, muhabbettir, AK Parti 14 yıllık süre içerisinde vatandaşımızla gönül bağını, sevgi bağını hiç koparmadı, söylemleri milletimizin dili oldu. Dolayısıyla bu gönül bağını, sevgi bağına daha da güçlendirmek istiyoruz. Bugün de teşekkür için vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz ve vatandaşımıza karanfil hediye ediyoruz.” diye konuştu.

Etiketler: yozgat   ak parti   milletvekili   yusuf başer  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki