Başer, Yerköy esnafını ziyaret etti

Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, Yerköy ilçesinde esnafları ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 19 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 16:13

Seçim çalışmaları kapsamında Yerköy ilçesini ziyaret eden AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

AK Parti’nin her zaman esnafın yanında bulunduğunu belirten Milletvekili Başer, “AK Parti iktidarından önce esnafımız kan ağlıyordu. Vergisini sigortasını ödeyemiyor, aldığı kredinin faizini dahi ödeyemediği için Kepenk kapatmak zorunda akılıyordu. AK Parti iktidarı ile birlikte esnafımızın önü açıldı, esnafımız işlerini büyütür, aldığı krediyi ödeyebilir, vergisin, sigortasını yatırırken, çalıştırdığı işçilerle de istihdama katkı sağlar duruma gelmiştir” dedi.

Esnafa düşük faizli kredi uygulamalarının devam ettiğini belirten Milletvekili Başer, “Esnafa 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteği vereceğiz. Basit usulde vergilendirilen esnafımıza yıllık 8 bin liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisini almayacağız. Gençlerimize, kadınlarımıza iş yeri açmaları durumunda faizsiz kredi desteği sunacağız” diye konuştu.

AK Parti ile Türkiye’nin geliştiğini, Türkiye ile birlikte Yozgat’ın Yerköy’ün de geliştiğini ifade eden Başer, “sağlık, eğitim, ulaşım başta olma üzere ülkemiz çağ atlamıştır. Hizmetlerimiz inşallah bundan sonra da devam edecek. Yozgat halkı, Yerköy halkı her zaman hizmetin yanında yer almış, bundan sonra da hizmetin yanında yer alacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki