Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer ve il yöneticileri Yozgat Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret etti. Başer, fuara katılan firmalarla yakından ilgilendi. Çiftçilerin sorunlarını dinleyen Başer, Yozgat’ın yapılan fuarlarla bir tarım merkezi haline geldiğini söyledi.

Yapılan bir tarım makinesi satışı esnasında arabulucuk yapan Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer, ziyaretini tamamladıktan sonra fuar alanından ayrıldı.

Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret etti. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile birlikte fuarda bulunan firmaları ziyaret eden Başer, firmalara iyi satışlar diledi. Çiftçilerle sohbet ettikten sonra açıklamalarda bulunan Başer, Yozgat’ın bir tarım merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyledi. Fuara katılım gösteren firmalardan yeni tarım makineleri hakkında bilgi alan Başer bir firmanın tarım makinesi satışı esnasında arabulucuk yaptı. İki tarafı anlaştıran Başer, hayırlı olsun diyerek satışı tamamladı.

Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer, “Bugün Merkez İlçe Başkanımız İskender Nazlı ile Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret ediyoruz. Yozgat son dönemlerde yapılan bu fuarla birlikte tarımın ve hayvancılığın merkezi olma noktasında adeta bir atılım yapıyor. Özellikle Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumumuz, tarım teşviki konusunda öncü olan kurumlarımız arasında yer alıyor. Adeta gururumuz durumunda. İnşallah yeni dönemde Yozgat hem tarım hem hayvancılık noktasında Türkiye’nin kalbi olacak. Bizlerde siyasiler olarak üzerimize düşen görev ne ise yerine getireceğiz. Yozgat çiftçi için hem maddi anlamda hem de daha rahat koşullarda çalışmaları için bütün gücümüzü sarf edeceğiz. En fazla hibe alma noktasında gayret gösteren TKDK Kurumumuzu da kutluyorum” dedi.