Başer, Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 23 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 09:19

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Yozgat Milletvekili Adayı Av. Yusuf Başer, Ak Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz'le birlikte Yozgat Özürlü Bakım Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Milletvekili Başer rehabilitasyon merkezinin 250 engelli vatandaşa hizmet verdiğini belirterek, “Bu merkezin temeli yıllar önce atıldı ancak bitirilememişti. AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte bina kısa sürede hizmete açılmış ve bugün 250 engelli vatandaşımıza en iyi hizmeti vermektedir. Yine 180 insanımız burada istihdam edilmiş, 180 vatandaşımıza iş imkanı sağlanmıştır” dedi.

AK Parti ile birlikte Türkiye’nin sosyal devlet haline geldiğini dile getiren Milletvekili Yusuf Başer, “Engelli vatandaşlarımız ve yakınları AK Parti ile rahat ve daha huzurlu ortama kavuşmuştur. Engellisine bakamayan ailelere engelli bakım ücreti sağlanmış. Bu tür kurumlar kimsesiz ve engelli vatandaşların hizmetine sunulmuş, kadın sığınma evleri açılmış, sevgi evleri, çocuk evleriyle, kimsesiz çocuklarımıza aile ortamı sağlanmıştır. AK Parti’nin felsefesi insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesidir” diye konuştu.

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki