Başer, Polis Bayramını kutluyorum

Başer “Türk Polis Teşkilatının 170’inci kuruluş yılı ve 10 Nisan Polis Bayramını kutluyorum.’’
Yayınlanma tarihi: 09 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 12:27

Polis Haftası sebebiyle bir basın açıklaması yapan Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf  Başer "170 yıldır mal ve can güvenliğimizin, huzur ve mutluluğumuzun teminatı olan polis teşkilatımızın, sonsuza kadar görevini başarıyla yapacağına inanıyorum." dedi.
     
Milletvekili Başer, Güvenliğimiz tehlikeye girdiği zaman hatırladığımız polislerimiz, her geçen gün gelişen ve değişen şartlar altında ortaya çıkan yeni suç tipleriyle başa çıkabilmek için, sürekli kendilerini geliştirmekte olduğunu ifade ederek "Emniyet Teşkilatımız,  sadece adi suçlarla değil,  ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedirler." diye ifade etti.

Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer basın açıklamasının devamında şunları kaydetti "Gece-gündüz,  tatil-bayram demeden,  çok ağır çalışma şartları altında,  hayatını tehlikeye atarak görev yapan polislerimizi,  sadece Polis Bayramında değil,  her zaman polislerimizin yanında olan AK Parti iktidarında,  Polislerimizin çalışma şartları ve özlük hakları ile ilgili olarak, daha iyi seviyelere çıkaracağımız muhakkaktır.

Bu duygularla, tüm polis teşkilatımızın 170. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Yüce Türk Devletinin bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyorum."

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki