Başer, Macaristan'da FETÖ'yü Anlatıyor

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Macaristan’da 15 Temmuz darbe girişimi ve terör örgütlerine yönelik sürdürülen çalışmaları anlatacak.
Yayınlanma tarihi: 08 Kasım 2016, Salı günü, saat: 13:55

Türkiye, bölücü terör örgütü PKK ve darbe kalkışmasında bulunan Fethullahçı Terör örgütü (FETÖ) gerçeğini ABD ve Avrupa’da anlatmaya devam ediyor.

Aralarında Ak parti Yozgat Milletvekili ve Ak Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer’in de bulunduğu Macaristan Dostluk Grubu’na üye milletvekili heyeti Türkiye’nin istikbaline kasteden PKK ve FETÖ terör örgütlerini anlatmak için Macaristan’a gitti.

Heyet, Macaristan’da Başbakan, Meclis  Başkanı, Siyasi Partiler, Milletvekilleri ve sivil toplum örgütleri düzeyinde temaslarda bulunacak. 

Macaristan seyahati öncesi basına açıklamada bulunan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer “Terör örgütleriyle mücadelemiz hem askeri hem de diplomatik alanda devam ediyor.  Bu mihvalde Avrupa’da ciddi lobi faaliyetleri bulunan PKK ve FETÖ’yü anlatmak için Macaristan’a gidiyoruz. Bu yaptığımız ziyaretle ülkemiz aleyhinde oluşturulmaya çalışılan olumsuz algı operasyonlarına yönelik yaşanan gelişmeleri anlatacağız. Her alanda verdiğimiz mücadeleyle ülkemizin istikbaline kasteden, binlerce insanın ölümüne sebebiyet veren, uluslararası arenada ülkemizi  mahkum etmeyi düşünen terör örgütlerini ısrarla anlatmaya devam edeceğiz. Terör örgütleriyle amansız mücadelemiz devam edecek” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki