Başer, kadınlara yönelik tesis inşaatını gezdi

AK Parti Yozgat Milletvekili ve adayı Yusuf Başer, Yozgat'ta yapımı öngörülen kadınlara yönelik 'Kadın Termal Aquapark ve Spor Kompleksi' tesisleri inşaatını gezip ilgililerden bilgi aldı.
Yayınlanma tarihi: 14 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 12:50

AK Parti Yozgat Milletvekili ve adayı Yusuf Başer, Yozgat'ta yapımı öngörülen kadınlara yönelik 'Kadın Termal Aquapark ve Spor Kompleksi' tesisleri inşaatını gezip ilgililerden bilgi aldı. Taşocağı Mezarlığı arka kısmındaki alanda yapılmakta olan kadınlara yönelik tesislerin tamamlanması noktasında ödenek sıkıntısının bulunmadığı bildirildi.

Milletvekili Yusuf Başer, özellikle hanımların çocuklarıyla gidebilecekleri, örf ve adetlere uygun tarzda inşa edilmeye çalışılan tesisin ilin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyledi. Annelerin, çocuklarıyla birlikte yararlanabileceği tarzda planlanan 'Kadın Termal Aquapark ve Spor Kompleksi' tesisin en kısa sürede tamamlanabilmesi için çalışıldığına vurgu yapan Başer, tesiste Çatak bölgesinde daha önce 600 metre derinlikten çıkartılan saniyede 15 litre debiye sahip, 32 derece sıcaklıktaki suyun kullanılacağını ifade etti. Başer, yaklaşık 10 milyon liralık harcamayla tamamlanacak olan tesislerin 3 adet yüzme havuzu, sauna, spor merkezleri, kafeterya, çocuk oyun alanları, teras bölümünden oluştuğunu sözlerine ekledi. 

Haber/Fotoğraf: Seyfi Çelikkaya

Etiketler: yusuf başer   ak parti   yozgat   milletvekili  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki