Başer ilçe ziyaretlerine ara vermiyor

Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleri yaparak sürdürüyor.
Yayınlanma tarihi: 29 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 06:47

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer seçim çalışmaları kapsamında Kadışehri ilçesi ve ilçeye bağlı Ovacık Köyü, Ladik Köyü, Elmalılı Çiftliği, Dikme, Söğüt, Seyhan, Çamsaray, Hanözü, ve Yelten Köylerini ziyaret etti.

Kadışehri ilçesi ve ona bağlı köy ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Milletvekili Başer, Türkiye’nin ve Yozgat’ın AK Parti iktidarı ile çok büyük hizmetlere kavuştuğunu söyledi. AK Parti iktidarı ile hizmetlerin en ücra köşelere kadar uzandığını dile getiren Milletvekili Başer, “AK Parti tarafından uygulanan Köydes ve Beldes projeleri ile köylerimizin alt yapısı tamamlandı. Yolu suyu olmayan köyümüz kalmadı. Kanalizasyon çalışmalarının büyük oranda tamamlandı. Artık şehirde ne varsa köylerdeki vatandaşlarımız da hizmetlerden yararlanmaktadır” dedi.

Eğitimde ve sağlıkta yapılan dönüşümlerde Türkiye’nin çağ atladığını ifade eden Milletvekili Başer, “Daha önce memur işçi ayrımı yapılır her isteyen istediği hastaneye gidemezdi. Yapılan dönüşümle insanlar arasında ayrım ortadan kalkmış isteyen vatandaşımız istediği hastaneye giderek rahat bir şekilde tedavisini olmaktadır. AK Parti iktidarı ile bütün illerimize üniversite kurulmuştur. Bozok Üniversitesinde bugün öğrenci sayısı 13 bini geçmiştir. İlçelerimizde yüksekokul binaları yükselmektedir. Hızlı tren çalışmaları son hızla sürüyor. Havaalanı için çalışmalar başladı. Yollarımız duble yol olmuş vatandaşımız rahat bir şekilde yolculuk yapmaktadır. İlçelerimizde modern hastanelerimiz bir bir tamamlanmakta, hizmetler vatandaşımızın ayağına gitmektedir. İnşallah bu hizmetler vatandaşımızın AK Partiye verdiği destek ile artarak devam edecektir” dedi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki